Dla twardych i pięknych paznokci!

Unikalna formuła opracowana specjalnie
dla pięknych i mocnych paznokci

Kondycja paznokci uzależniona jest od wielu czynników. Przyjmuje się, że ich wygląd jest odzwierciedleniem naszych nawyków żywieniowych, niebagatelne znaczenie ma także właściwa pielęgnacja. Nieprawidłowo zbilansowana dieta, uboga w składniki odżywcze, w tym cynk i selen oraz nieodpowiednia ochrona, np. przed działaniem detergentów, czy zbyt częste malowanie paznokci sprawiają, że może zmieni się ich wygląd – paznokcie stają się łamliwe i kruche, rozdwajają się, płytka paznokci traci połysk i staje się szara albo żółta, pojawiają się na niej bruzdy i plamki.
Preparat VITRUM Paznokcie został opracowany specjalnie dla kobiet dbających o piękny wygląd i dobrą kondycję paznokci. To kompozycja naturalnego wapnia z muszli ostryg, selenu, cynku oraz witaminy D3 wspomagającej ich wchłanianie. Składniki tabletek - cynk i selen pomagają utrzymać zdrowe i mocne paznokcie.

Składniki

Właściwy sposób odżywiania się jest kluczem do osiągnięcia pięknego wyglądu paznokci, dlatego do diety zawierającej nabiał, jaja, ryby, warzywa i owoce oraz orzechy warto wprowadzić suplementację składników szczególnie ważnych dla utrzymania paznokci w dobrej kondycji, takich jak cynk i selen.

Wapń – bierze udział w procesie podziału i specjalizacji komórek, w tym komórek paznokcia, które dzielą się w macierzy. Zwiększa wchłanianie cynku.
Witamina D - pomaga we wchłanianiu wapnia i utrzymaniu jego prawidłowego poziomu we krwi.
Cynk - bierze udział w syntezie białek, w tym keratyny i kolagenu - głównego budulca paznokci. Pomaga też zachować zdrową skórę okalającą płytkę paznokci.
Selen – oprócz korzystnego wpływu na paznokcie, pomaga w ochronie komórek przed działaniem wolnych rodników. Podobnie jak cynk pomaga zachować zdrowe włosy.

Korzyści

Specjalnie dla paznokci
Unikalna formuła preparatu opracowana przez ekspertów w laboratoriach w Nowym Jorku specjalnie dla pięknych i twardych paznokci
Naturalny wapń z muszli ostryg
Główny składnik preparatu – wapń otrzymuje się z muszli ostryg wydobytych spod dna oceanicznego.
Gwarancja Jakości
Wyprodukowany w USA, zgodnie z zasadami Dobrej Praktyki Produkcyjnej (GMP), w fabryce zarejestrowanej w Food and Drug Administration (FDA).

Jak stosować

Zamów

Preparaty Vitrum® Paznokcie możesz zamówić tutaj (kliknij w logo apteki):

Reklama

Kontakt

UNIPHARM Sp. z o.o.
Ul. Puławska 428
02-884 Warszawa
Tel. +48 22 855 00 66
Fax: +48 22 643 81 60
E-mail: info@unipharm.pl
www.unipharm.pl